Jesteśmy Bueno!​

Bueno w języku hiszpańskim oznacza „dobrze”. Takie wnętrza tworzymy – dobre pod kątem funkcji oraz estetyki. Każda z nas to unikalny charakter, który w połączeniu daje doskonałą mieszkankę talentów i umiejętności.

Nie boimy się nietypowych rozwiązań i pomysłów. Zawsze umiejętnie słuchamy naszych Inwestorów, by móc odpowiedzieć na ich potrzeby w formie wymarzonego projektu. Jeśli szukasz biura projektowego w Trójmieście, które w sposób kreatywny i indywidualny podejdzie do tematu aranżacji wnętrz, skontaktuj się z nami!

Style, w których czujemy się najlepiej (kliknij w linki, by zobaczyć inspiracje):

Style, w których nie czujemy się dobrze:

  • glamour

Masz podobne odczucia? Jeśli tak, zapytaj o współpracę!

Kto za tym stoi?
Architekt wnętrz Trómiastoo

Martyna Szulist

architekt wnętrz/scenograf

Introwertyczka z dużym dystansem do siebie i świata. Niespokojna dusza, która wciąż musi coś tworzyć, by żyć. Uwielbia projektować wnętrza eklektyczne, w których jest przestrzeń dla sztuki. Mistrzyni łączenia wzorów i kolorów oraz dbania o harmonię otoczenia. Naczelny organizator czasu pracy. Ranny ptaszek, który kończy pracę, zanim inni ją zaczną. Od niedawna szczęśliwa posiadaczka psa ze schroniska. Autorka bloga Pozytywne Wnętrza.

Gdyby nie była architektem wnętrz, zostałaby… aktorką.

Klaudia Paradowska

architekt wnętrz/proj. wzornictwa

Dusza towarzystwa, która potrzebuje ludzi, by naładować baterie. Matka jednego psa. Beton, cegła i drewno to materiały, które nie są jej obce. Nocny Marek, który usiłuje dostosować się do ogólnie przyjętych godzin pracy. Uwielbia słońce i latynoski temperament. Marzy jej się dom z niebieskimi okiennicami na wybrzeżu południowej Hiszpanii.

Gdyby nie była architektem wnętrz, zostałaby… marynarzem.

Stworzymy dla ciebie indywidualny projekt wnętrz

Już dziś zapytaj o warunki współpracy i zarezerwuj termin na projekt.