FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie. Cena zależy od wielu zmiennych, do których najczęściej należą: metraż, lokalizacja nieruchomości, preferowana stylistyka wnętrz, lata powstania budynku.

Średni czas potrzebny na przygotowanie projektu mieszkania to 2-3 miesiące. W przypadku pojedynczych pomieszczeń będzie to krócej, ale nie mniej niż 3 tygodnie.

Mamy doświadczenie w wykonywaniu projektów online, ale abyśmy mogły zdecydować się na ten rodzaj współpracy, potrzebujemy dokładnych wymiarów pomieszczeń oraz ich zdjęć.

Nie. Wbrew pozorom wnętrza, które są już częściowo urządzone przysparzają więcej problemów, ponieważ należy wtedy iść na wiele kompromisów. Staramy się nie podejmować tego typu współpracy, ponieważ wolimy tworzyć wnętrza od A do Z.

Projektowanie wnętrz to bardzo czasochłonna praca, która wymaga zastanowienia się i przeanalizowania wielu możliwości. Nie da się w 5 minut określić, jak ma wyglądać wnętrze, ponieważ do tego potrzebny zarówno odpowiedni wywiad z Inwestorem, jak i czas na przygotowanie koncepcji.