O nas

Jesteśmy Bueno!

Bueno w języku hiszpańskim oznacza „dobrze”. Takie wnętrza tworzymy – dobre pod kątem funkcji oraz estetyki. Każda z nas to unikalny charakter, który w połączeniu daje doskonałą mieszkankę talentów i umiejętności.

Nie boimy się nietypowych rozwiązań i pomysłów. Zawsze umiejętnie słuchamy naszych Inwestorów, by móc odpowiedzieć na ich potrzeby w formie wymarzonego projektu. Jeśli szukasz biura projektowego w Trójmieście, które w sposób kreatywny i indywidualny podejdzie do tematu aranżacji wnętrz, skontaktuj się z nami!

Martyna Szulist

architekt wnętrz/scenograf

Introwertyczka z dużym dystansem do siebie i świata. Niespokojna dusza, która wciąż musi coś tworzyć, by żyć. Uwielbia projektować wnętrza eklektyczne, w których jest przestrzeń dla sztuki. Mistrzyni łączenia wzorów i kolorów oraz dbania o harmonię otoczenia. Naczelny organizator czasu pracy. Ranny ptaszek, który kończy pracę, zanim inni ją zaczną.

Gdyby nie była architektem wnętrz, zostałaby… aktorką.

Klaudia Paradowska

architekt wnętrz/proj. wzornictwa

Dusza towarzystwa, która potrzebuje ludzi, by naładować baterie. Matka jednego psa. Beton, cegła i drewno to materiały, które nie są jej obce. Nocny Marek, który usiłuje dostosować się do ogólnie przyjętych godzin pracy. Uwielbia słońce i latynoski temperament. Marzy jej się dom z niebieskimi okiennicami na wybrzeżu południowej Hiszpanii.

Gdyby nie była architektem wnętrz, zostałaby… marynarzem.